ВІДОКРЕМЛЕННИЙ ПІДРОЗДІЛ "НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ТА ПРОЕКТНИЙ ІНСТИТУТ СТАНДАРТИЗАЦІЇ І ТЕХНОЛОГІЙ ЕКОБЕЗПЕЧНОЇ ТА ОРГАНІЧНОЇ ПРОДУКЦІЇ"

ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ "НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ТА ПРОЕКТНИЙ ІНСТИТУТ СТАНДАРТИЗАЦІЇ І ТЕХНОЛОГІЙ ЕКОБЕЗПЕЧНОЇ ТА ОРГАНІЧНОЇ ПРОДУКЦІЇ"

(ВП НУБіП України "НДПІ стандартизації і технологій екобезпечної та органічної продукції")

Вівторок, 07 листопада 2017, 14:24


 

Наближається до завершення 2017 рік. Фахівці інституту активно працюють над завершенням наукових досліджень згідно з календарними планами виконання науково-дослідних робіт.

На засіданні Науково-технічній раді інституту було заслухано звітування керівників, відповідальних виконавців про хід виконання науково-дослідних робіт у ІV кварталі 2017 року за договорами з Національним університетом біоресурсів і природокористування України.

У поточному році завершується одна з фундаментальних тем, за результатами виконання якої у проектуванні технологій виробництва функціональних продуктів та їх стандартизації будуть запроваджені наукові основи прогнозування хімічних модифікації харчових нутрієнтів. Решта наукових тем є перехідними і дослідження, спрямовані на їхнє виконання, будуть продовжені у наступному році.

Також члени НТР погодили графік заслуховування науково-дослідних робіт в інституті та обговорили стан підготовки звітних документів згідно з Наказом НУБіП України «Про підготовку звітів про НДР за 2017 рік» від 31.10.2017 р. № 1051.

Після завершення звітної кампанії в інституті результати виконання наукових тем планується заслухати у рамках звітної кампанії в наукових структурних підрозділах університету, яка стартуватиме з грудня 2017 року.