ВІДОКРЕМЛЕННИЙ ПІДРОЗДІЛ "НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ТА ПРОЕКТНИЙ ІНСТИТУТ СТАНДАРТИЗАЦІЇ І ТЕХНОЛОГІЙ ЕКОБЕЗПЕЧНОЇ ТА ОРГАНІЧНОЇ ПРОДУКЦІЇ"

ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ "НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ТА ПРОЕКТНИЙ ІНСТИТУТ СТАНДАРТИЗАЦІЇ І ТЕХНОЛОГІЙ ЕКОБЕЗПЕЧНОЇ ТА ОРГАНІЧНОЇ ПРОДУКЦІЇ"

(ВП НУБіП України "НДПІ стандартизації і технологій екобезпечної та органічної продукції")

Вівторок, 30 травня 2017, 10:49

Фахівцями інституту за участі виробників тари для консервованої продукції розроблено першу редакцію Зміни № 1 до ДСТУ 7771:2015 “Банки металеві для консервів. Технічні умови”, яку представлено у ДП «УкрНДНЦ» та для надання коментарів.

Металеві пакувальні матеріали займають значний обсяг в загальному виробництві пакувальних матеріалів для харчових продуктів. Для виготовлення металевого паковання використовують листову сталь, бляху, алюміній тощо. Головні переваги металевого паковання визначаються механічною міцністю; стійкістю внутрішнього покриття до дії різних середовищ, в тому числі при температурі під час стерилізації; герметичністю закривання, а також водо-, паро- газо-, аромато-, жиронепроникненістю, мікробіологічною стійкістю, високими світловідбиваючими властивостями, можливістю комбінувати з іншими матеріалами, надавати різні форми та художньо-інформаційне оформлення.

Для пакування у великій кількості використовується біла бляха, частка якої досягає 93 % усієї жерсті. Вона стійка до різних механічних дій, не руйнується під впливом статичних та динамічних навантажень при складанні, транспортуванні та споживанні продукції. Виготовляють бляшані банки з тонкими стінками, зі збереженням параметрів міцності та корозійної стійкості . Нанесення на бляху під час виготовлення тонкого шару олова гарячим або електролітичним лудженням дає змогу покращити її зовнішній вигляд, підвищити корозійну стійкість, забезпечити наступне паяння.

Проект НД для надання коментарів можна отримати звернувшись на адресу інституту