ВІДОКРЕМЛЕННИЙ ПІДРОЗДІЛ "НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ТА ПРОЕКТНИЙ ІНСТИТУТ СТАНДАРТИЗАЦІЇ І ТЕХНОЛОГІЙ ЕКОБЕЗПЕЧНОЇ ТА ОРГАНІЧНОЇ ПРОДУКЦІЇ"

ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ "НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ТА ПРОЕКТНИЙ ІНСТИТУТ СТАНДАРТИЗАЦІЇ І ТЕХНОЛОГІЙ ЕКОБЕЗПЕЧНОЇ ТА ОРГАНІЧНОЇ ПРОДУКЦІЇ"

(ВП НУБіП України "НДПІ стандартизації і технологій екобезпечної та органічної продукції")

Четвер, 07 вересня 2017, 08:02

Згідно з наказами МОН України від 03.07.2017 р. № 983 «Про оголошення конкурсного відбору у 2017 році проектів наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених» та НУБіП України від 07.07.2017 р. № 651 «Про оголошення першого етапу конкурсного відбору проектів наукових робіт, науково-технічних (експериментальних) розробок у НУБіП України» молодими вченими інституту підготовлено для участі у Конкурсі проект НДР з розробки інноваційних технологій екстрагування та отримання нових харчових продуктів.

Підготовлений проект прийняв участь у першому етапі конкурсного відбору, був рекомендований Науково-технічною радою ВП НУБіП України «НДПІ стандартизації і технологій екобезпечної та органічної продукції», Вченою радою НУБіП України як такий, що братиме подальшу участь у другому етапі конкурсного відбору на профільних секціях Експертної ради МОН України.

Результати Конкурсу проектів наукових досліджень молодих вчених будуть відомі до 1 жовтня 2017 року.