ВІДОКРЕМЛЕННИЙ ПІДРОЗДІЛ "НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ТА ПРОЕКТНИЙ ІНСТИТУТ СТАНДАРТИЗАЦІЇ І ТЕХНОЛОГІЙ ЕКОБЕЗПЕЧНОЇ ТА ОРГАНІЧНОЇ ПРОДУКЦІЇ"

ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ "НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ТА ПРОЕКТНИЙ ІНСТИТУТ СТАНДАРТИЗАЦІЇ І ТЕХНОЛОГІЙ ЕКОБЕЗПЕЧНОЇ ТА ОРГАНІЧНОЇ ПРОДУКЦІЇ"

(ВП НУБіП України "НДПІ стандартизації і технологій екобезпечної та органічної продукції")

Вівторок, 11 липня 2017, 10:25

Відбулося підведення підсумків результатів наукової та інноваційної діяльності Науково-дослідного та проектного інституту стандартизації і технологій екобезпечної та органічної продукції за І півріччя 2017 року.

Було заслухано хід виконання науково-дослідних робіт, що фінансуються за рахунок Державного бюджету, виконуються в інституті на замовлення окремих установ та господарств. Стан виконання науково-дослідних робіт висвітлено в матеріалах довідки про перевірку, яку підготовлено згідно з переліком питань перевірки, на виконання Наказу НУБіП України від 31.05.2017 р., № 495 «Про створення комісій для перевірки стану виконання науково-дослідних робіт». Аналіз результатів діяльності інституту за 2016 рік та І півріччя 2017 року висвітлив низку організаційних та науково-технічних проблем, які необхідно вирішити для підвищення ефективності наукових досліджень.

На засіданні Науково-технічної ради інституту обговоривши результати перевірки стану виконання науково-дослідних робіт, що фінансуються за рахунок Державного бюджету і виконуються ВП НУБіП України «Науково-дослідний та проектний інститут стандартизації і технологій екобезпечної та органічної продукції» за договорами з окремими міністерствами, установами, господарствами у 2017 р. постановили:

1 Надати НУБіП України пропозиції інституту щодо поліпшення організації, виконання і підвищення ефективності досліджень та впровадження наукових розробок у виробництво;

2 Ухвалити матеріали довідки про перевірку стану виконання науково-дослідних робіт в інституті та подати її у науково-організаційний відділ науково-дослідної частини НУБіП України.