ВІДОКРЕМЛЕННИЙ ПІДРОЗДІЛ "НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ТА ПРОЕКТНИЙ ІНСТИТУТ СТАНДАРТИЗАЦІЇ І ТЕХНОЛОГІЙ ЕКОБЕЗПЕЧНОЇ ТА ОРГАНІЧНОЇ ПРОДУКЦІЇ"

ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ "НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ТА ПРОЕКТНИЙ ІНСТИТУТ СТАНДАРТИЗАЦІЇ І ТЕХНОЛОГІЙ ЕКОБЕЗПЕЧНОЇ ТА ОРГАНІЧНОЇ ПРОДУКЦІЇ"

(ВП НУБіП України "НДПІ стандартизації і технологій екобезпечної та органічної продукції")

Понеділок, 13 лютого 2017, 16:43

13 лютого 2017 року згідно з Наказом МОН України від 10.01.2017 р. № 26 в Міністерстві освіти і науки України відбулося підведення підсумків наукової та науково-технічної діяльності вищих навчальних закладів та наукових установ за 2016 рік.

Науково-дослідний та проектний інститут стандартизації і технологій екобезпечної та органічної продукції представляли керівник установи –Мазуренко Ігор Костянтинович, доктор технічних наук, та провідні фахівці: заступник директора – Філіпова Людмила Юріївна, провідний науковий співробітник – Безбах Ігор Віталійович, кандидат технічних наук.

Найвагоміші результати виконання трьох фундаментальних науково-дослідних робіт, що виконувались за рахунок коштів державного бюджету, та 49 наукових розробок, які проводились фахівцями інституту на замовлення переробних підприємств агропромислового комплексу країни, та основні показники наукової та науково-технічної діяльності за період 2013 – 2016 років узагальнено у підготовленому Звіті. Звітна документація введена до єдиної інформаційної системи «Наука в університетах».

Зі звітуванням та презентацією результатів наукової та науково-технічної діяльності на засіданні комісії МОН України виступив директор інституту – Мазуренко І.К.