ВІДОКРЕМЛЕННИЙ ПІДРОЗДІЛ "НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ТА ПРОЕКТНИЙ ІНСТИТУТ СТАНДАРТИЗАЦІЇ І ТЕХНОЛОГІЙ ЕКОБЕЗПЕЧНОЇ ТА ОРГАНІЧНОЇ ПРОДУКЦІЇ"

ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ "НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ТА ПРОЕКТНИЙ ІНСТИТУТ СТАНДАРТИЗАЦІЇ І ТЕХНОЛОГІЙ ЕКОБЕЗПЕЧНОЇ ТА ОРГАНІЧНОЇ ПРОДУКЦІЇ"

(ВП НУБіП України "НДПІ стандартизації і технологій екобезпечної та органічної продукції")

Вівторок, 20 грудня 2016, 12:19

19 грудня 2016 року відбулося підведення підсумків результатів наукової та інноваційної діяльності Науково-дослідного та проектного інституту стандартизації і технологій екобезпечної та органічної продукції.

На комісії Національного університету біоресурсів і природокористування України, створеній згідно з Наказом від 01.11.2016 р. № 1053, керівники тем та відповідальні виконавці доповіли про наукові результати, отримані під час виконання фундаментальних науково-дослідних робіт у 2016 році.Про результати виконання комплексної фундаментальної науково-дослідної роботи «Наукові основи прогнозування хімічних модифікацій харчових нутрієнтів у проектуванні технологій виробництва функціональних продуктів на основі впровадження принципів доказової медицини в сфері забезпечення базових показників стандартів здорового харчування», у тому числі окремих її завдань, з яких складається дана робота, доповіли Філіпова Л.Ю. – заступник директора з наукової роботи з питань харчових технологій, Зубарева Л.І. – завідувач науково-дослідного відділу фізико-хімічних, мікробіологічних досліджень і безпеки продукції, Крохальова А.А. – завідувач науково-дослідного відділу розробки технологій зберігання та переробки біоресурсів.

З результатами виконання фундаментальної теми «Наукові основи технологій виробництва продуктів дитячого харчування лікувально-профілактичного призначення для аліментарної корекції полінутрієнтних дефіцитів» членів комісії НУБіП України ознайомила Філіпова Л.Ю. – заступник директора з наукової роботи з питань харчових технологій.

Про наукові здобутки, отримані під час виконання фундаментальної теми «Науково-технічні основи створення енергоефективної технології зневоднення рослинної сировини та отримання інноваційних продуктів цільового призначення», доповів Безбах І.В. – старший науковий співробітник науково-дослідного відділу розробки технологій зберігання та переробки біоресурсів, канд. техн. наук.

Після обговорення доповідей комісія з прийняття науково-дослідних робіт ухвалила результати наукової та інноваційної діяльності Науково-дослідного та проектного інституту стандартизації і технологій екобезпечної та органічної продукції і рекомендувала заслухані звіти затвердити.