ВІДОКРЕМЛЕННИЙ ПІДРОЗДІЛ "НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ТА ПРОЕКТНИЙ ІНСТИТУТ СТАНДАРТИЗАЦІЇ І ТЕХНОЛОГІЙ ЕКОБЕЗПЕЧНОЇ ТА ОРГАНІЧНОЇ ПРОДУКЦІЇ"

ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ "НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ТА ПРОЕКТНИЙ ІНСТИТУТ СТАНДАРТИЗАЦІЇ І ТЕХНОЛОГІЙ ЕКОБЕЗПЕЧНОЇ ТА ОРГАНІЧНОЇ ПРОДУКЦІЇ"

(ВП НУБіП України "НДПІ стандартизації і технологій екобезпечної та органічної продукції")

Понеділок, 10 жовтня 2016, 12:00

 

«Науково-дослідний та проектний інститут стандартизації і технологій екобезпечної та органічної продукції»розширює напрями розвитку міжнародних досліджень. Заключено договір про творчу співпрацю з «Республиканским унитарным предприятием «Научно-практический центр Национальной академии наук Беларуси по продовольствию». В рамках цього договору передбачається виконання спільних пілотних наукових проектів за проблемами якості, безпечності, ресурсозбереження; організація конференцій, виставок; проведення цільових навчально-консультаційних семінарів.

У жовтні цього року прийнято участь у роботі ХV Міжнародній науково-практичній конференції «Инновационные технологи в пищевой промышленности». Мазуренко Ігор Костянтинович – директор інституту, д.т.н., виступив з доповіддю «Научные проблемы создания продуктов детского питания лечебно-профилактического назначения в Украине».