ВІДОКРЕМЛЕННИЙ ПІДРОЗДІЛ "НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ТА ПРОЕКТНИЙ ІНСТИТУТ СТАНДАРТИЗАЦІЇ І ТЕХНОЛОГІЙ ЕКОБЕЗПЕЧНОЇ ТА ОРГАНІЧНОЇ ПРОДУКЦІЇ"

ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ "НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ТА ПРОЕКТНИЙ ІНСТИТУТ СТАНДАРТИЗАЦІЇ І ТЕХНОЛОГІЙ ЕКОБЕЗПЕЧНОЇ ТА ОРГАНІЧНОЇ ПРОДУКЦІЇ"

(ВП НУБіП України "НДПІ стандартизації і технологій екобезпечної та органічної продукції")

Четвер, 14 липня 2016, 10:00

 

Фахівцями ВП НУБіП України «НДПІ стандартизації і технологій екобезпечної та органічної продукції» спільно з ТК 24 «Продукти з овочів і фруктів та устаткування для їх переробки» розпочато розроблення трьох проектів національних стандартів на продукти дитячого харчування на заміну ДСТУ 4008–2001 «Консерви. Соки фруктові, овочеві та овоче-фруктові для дитячого харчування. Технічні умови», ДСТУ 4084–2001 «Консерви фруктові пюреподібні для дитячого харчування. Технічні умови» та ДСТУ 4085–2001 «Консерви овочеві, овоче-фруктові, овоче-м’ясні для дитячого харчування. Технічні умови».

Для внесення пропозицій до Плану національної стандартизації на 2016-2017 р.р, у зв’язку з відсутністю фінансування пропонуємо зацікавленим організаціям та підприємствам-виробникам харчової продукції прийняти участь у розробленні запропонованих стандартів.