ВІДОКРЕМЛЕННИЙ ПІДРОЗДІЛ "НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ТА ПРОЕКТНИЙ ІНСТИТУТ СТАНДАРТИЗАЦІЇ І ТЕХНОЛОГІЙ ЕКОБЕЗПЕЧНОЇ ТА ОРГАНІЧНОЇ ПРОДУКЦІЇ"

ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ "НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ТА ПРОЕКТНИЙ ІНСТИТУТ СТАНДАРТИЗАЦІЇ І ТЕХНОЛОГІЙ ЕКОБЕЗПЕЧНОЇ ТА ОРГАНІЧНОЇ ПРОДУКЦІЇ"

(ВП НУБіП України "НДПІ стандартизації і технологій екобезпечної та органічної продукції")

Середа, 20 липня 2016, 13:00

 

 

До уваги виробників харчової продукції та зацікавлених!

ВП НУБіП України «НДПІ стандартизації і технологій екобезпечної та органічної продукції» розроблено проект першої редакції зміни № 1 до ДСТУ 7612:2014 «Томати свіжі для промислового перероблення. Технічні умови».

Розробники зазначеної зміни звертаються з проханням до всіх зацікавлених сторін надавати зауваження і аргументовані пропозиції щодо змісту і викладення положень зміни.

У разі наявності пропозицій та зауважень до вищезгаданого стандарту, просимо надіслати їх до ВП НУБіП України «НДПІ стандартизації і технологій екобезпечної та органічної продукції» (адреса: 65007, м. Одеса, пров. Високий, 13) або на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Надані зауваження та пропозиції будуть опрацьовані технічним комітетом стандартизації ТК 24 «Продукти з овочів і фруктів та устаткування для їх переробки» для врахування в роботі.