ВІДОКРЕМЛЕННИЙ ПІДРОЗДІЛ "НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ТА ПРОЕКТНИЙ ІНСТИТУТ СТАНДАРТИЗАЦІЇ І ТЕХНОЛОГІЙ ЕКОБЕЗПЕЧНОЇ ТА ОРГАНІЧНОЇ ПРОДУКЦІЇ"

ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ "НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ТА ПРОЕКТНИЙ ІНСТИТУТ СТАНДАРТИЗАЦІЇ І ТЕХНОЛОГІЙ ЕКОБЕЗПЕЧНОЇ ТА ОРГАНІЧНОЇ ПРОДУКЦІЇ"

(ВП НУБіП України "НДПІ стандартизації і технологій екобезпечної та органічної продукції")

 

Згідно з наказами МОН України від 04.07.2019 р. № 932 «Про оголошення конкурсного відбору у 2019 році проектів наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених», НУБіП України від 08.07.2019 р. № 682 «Про оголошення першого етапу конкурсного відбору проектів наукових робіт, науково-технічних (експериментальних) розробок молодих учених у НУБіП України» в інституті 21 серпня 2019 року завершився перший етап конкурсного відбору проектів науково-дослідних робіт молодих вчених, підготовлених фахівцями інституту.

Відібраний на першому етапі проект НДР згідно з рішенням Науково-технічної ради інституту перенесено до єдиної інформаційної системи «Наука в університетах» та направлено до МОН України для участі у другому (зовнішньому) етапі конкурсного відбору НДР.