ВІДОКРЕМЛЕННИЙ ПІДРОЗДІЛ "НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ТА ПРОЕКТНИЙ ІНСТИТУТ СТАНДАРТИЗАЦІЇ І ТЕХНОЛОГІЙ ЕКОБЕЗПЕЧНОЇ ТА ОРГАНІЧНОЇ ПРОДУКЦІЇ"

ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ "НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ТА ПРОЕКТНИЙ ІНСТИТУТ СТАНДАРТИЗАЦІЇ І ТЕХНОЛОГІЙ ЕКОБЕЗПЕЧНОЇ ТА ОРГАНІЧНОЇ ПРОДУКЦІЇ"

(ВП НУБіП України "НДПІ стандартизації і технологій екобезпечної та органічної продукції")

Вівторок, 26 грудня 2017, 11:11

Згідно з Наказом НУБіП України від 31.10.2017 р. № 1051 «Про підготовку звітів про НДР за 2017 рік» 19 грудня 2017 року з метою підведення підсумків про результати наукової та інноваційної діяльності Університету відбулося звітування керівників та відповідальних виконавців науково-дослідних робіт, які виконувались у Відокремленому підрозділі «Науково-дослідний та проектний інститут стандартизації і технологій екобезпечної та органічної продукції».

Керівники НДР – в.о. директора інституту Філіпова Л.Ю., завідувач відділом Крохальова А.А., завідувач відділом Зубарева Л.Ю. та відповідальний виконавець НДР – старший науковий співробітник Ракуленко Н.А. доповіли на засіданні науково-технічної ради НДІ технологій та якості продукції тваринництва про хід виконання досліджень, відповідність отриманої науково-технічної продукції програмам робіт та календарним планам. Результати робіт, відображені у наукових звітах, ухвалено та рекомендовано продовжити подальші дослідження (для двох НДР, які є перехідними).